replica breitling black leather strap stainless steel tang buckle 16 14mm quality should make a genuine brand watch last you a lifetime.schooling tabulation is certainly who makes the best vape stores owensboro position necessities.

Školní družina

Vedoucí vychovatelka: p. Vladimíra Julínková

Vychovatelky:

Celoroční plán činností školní družiny:

Září:
Seznámení s novými dětmi a adaptace na prostředí ŠD, poučení dětí o bezpečnosti, chování   a hygieně, seznámení s vnitřním řádem ŠD, výzdoba školní družiny s podzimní tématikou, Drakiáda na školním hřišti, mobilní planetárium.

Říjen:
Sběr podzimních plodin (ořechy, kaštany, šípky), dětské sportovní odpoledne, malování na chodník, Halloweenská diskotéka, šipkovaná.

Listopad:
Beseda se členem mysliveckého sdružení, vyrábění zvířátek z přírodnin a ukládání k zimnímu spánku, „Vtip za bonbón“ (soutěžní odpoledne s odměnou), pohybové hry se zpěvem.

Prosinec:
Vánoční ozdoby, vánoční výzdoba družiny, výroba dárků a přání, zdobení vánočního stromku, ukázka mažoretkového sportu.

Leden:
Zimní radovánky na sněhu, zdobení stromu pro ptáky v areálu šk. zahrady, jóga pro děti, dramatizace pohádky v podání dětí ŠD, ukázka žonglování.

Únor:
Soutěž o největšího sněhuláka (dle aktuálních sněhových podmínek), dětský karneval spojený se soutěží o nejoriginálnější masku, pěvecká soutěž „Družina hledá nové talenty“.

Březen:
Vycházky - pozorování jarní přírody, výzdoba družiny s jarní tématikou, vědomostní soutěže (kvízy, křížovky), návštěva člena včelařského sdružení, beseda s pracovnicí knihovny.  

Duben:
Výroba kraslic, velikonoční výzdoba, dopravní výchova- bezpečnost na ulicích (návštěva příslušníka PČR), dopravní značky, pálení čarodějnic na školní zahradě. 

Květen:
Pohybové a míčové hry, diskotéka pro děti, divadélko pro školy, dárek ke Dni matek, kuličkiáda na školní zahradě.

Červen:
Sportovní soutěže, hry ve volné přírodě, rozloučení se školním rokem.

Plán ŠD může být upraven nebo rozšířen o další nabídky výchovně – vzdělávacích akcí.

Přihláška do školní družiny
Přihláška do školní družiny
ŠVP školní družiny
ŠVP školní družiny
Vnitřní řád školní družiny
Vnitřní řád školní družiny
we have all the 전자담배 연초 차이. the modern design of vape kopen is great. best replica watches raises the pure essentials of watchmaking to the level of art.