Proběhlé akce

Sběr starého papíru

Sběr starého papíru se uskuteční v úterý 24. 9. a ve středu 25. 9. 2019. Vždy od 7.00 do 8.00 hod. V úterý i od 14.00 do 16.30 hod.

Masarykovo náměstí a Muzeum Vyškovska

Ve středu 18. září 2019 navštívili žáci 7. tříd a 9. A Masarykovo náměstí a Muzeum Vyškovska. Na náměstí si vyzkoušeli zábavné úkoly z oblasti historie, literatury, biologie, zeměpisu a tělesné výchovy.

Projektový den na SOŠ a SOU Vyškov

Dne 18. září 2019 žáci osmé třídy navštívili SOŠ a SOU Vyškov, Sochorova. Náš cíl byl jasný, začít se poohlížet po budoucím povolání, lépe poznat tuto školu a zjistit, jaké možnosti nám nabízí.

Tvorba komiksů

Součástí projektu Jižní Morava čte byl i workshop Tvorba komiksů, kterého se zúčastnili za první stupeň žáci 2. tříd a za druhý stupeň žáci 6. tříd.

Festival vědy

Dne 6. 9. 2019 se žáci tříd 6. A, 6. B a 7. A zúčastnili Festivalu vědy, který se konal na dopravním hřišti Riviéra Brno. Děti zde měly možnost vyzkoušet si vědu a techniku v moderním zábavném pojetí.

Důležité upozornění pro rodiče:

Pokud si Vaše dítě vybralo kroužek z nabídky SVČ Maják, který bude probíhat na naší škole, je třeba vyplnit on-line přihlášku na jejich webových stránkách co nejdříve z důvodu rychlého naplňování kapacity kroužků.

Hurá do školy!

Každý začátek školního roku je pro žáky výjimečný. Zvláště pro naše prvňáčky, kteří dnes poprvé zasedli do lavic v doprovodu svých rodičů a žáků 9. tříd.

Organizace prvního týdne nového školního roku

V pondělí 2. 9. 2019 končí pro žáky vyučování v 9 hodin. V úterý 3. 9. 2019 končí pro žáky 1. stupně vyučování po 4. vyučovací hodině, pro žáky 2. stupně v průběhu 5. vyučovací hodiny. Od 8.00 proběhne prodej balíčků sešitů.

Nové internetové stránky

Spustili jsme pro Vás novou webovou prezentaci naší školy. V současné době probíhají aktualizace fotogalerií.

Budoucím žákům 6. tříd nabízí ZŠ Morávkova rozšířenou výuku informatiky

V souladu s dnešním vývojem informačních technologií naše ZŠ od školního roku 2019/2020 zavádí v 6. ročníku třídu s rozšířenou výukou informatiky.